![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tielardurdin | |
![]() |
Celluloid Junkie - 3652 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: overland park, ks, USA
|
|
Message Sent!
Bio: movies
| |

| 93 | Win Win (2011) - Sep 25, 2011 |
| 79 | That's What I Am (2011) - Sep 25, 2011 |
| 85 | The Guard (2011) - Sep 25, 2011 |
| 91 | The Beaver (2011) - Sep 25, 2011 |
| 60 | Hop (2011) - Sep 25, 2011 |
| 83 | Bridesmaids (2011) - Sep 25, 2011 |
| 86 | Green Lantern (2011) - Sep 25, 2011 |
| 90 | Drive (2011) - Sep 25, 2011 |
| 88 | I'm Not Rappaport (1996) - Sep 15, 2011 |
| 75 | The Informers (2009) - Sep 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |