![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tiffany | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Sliding Doors (1998) - Apr 20, 2009 |
| 40 | Proof (2005) - Apr 20, 2009 |
| 30 | The Royal Tenenbaums (2001) - Apr 20, 2009 |
| 60 | Groundhog Day (1993) - Apr 20, 2009 |
| 60 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 20, 2009 |
| 65 | The Sea Inside (2004) - Apr 20, 2009 |
| 85 | Blow (2001) - Apr 20, 2009 |
| 10 | The Good Night (2007) - Apr 20, 2009 |
| 75 | In Good Company (2004) - Apr 20, 2009 |
| 50 | The Prestige (2006) - Apr 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |