![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tijei | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2010
|

| 75 | The Goonies (1985) - Jan 20, 2010 |
| 65 | The Sword in the Stone (1963) - Jan 20, 2010 |
| 75 | Ghostbusters (1984) - Jan 20, 2010 |
| 65 | Armageddon (1998) - Jan 20, 2010 |
| 65 | Bean (1997) - Jan 20, 2010 |
| 60 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Jan 20, 2010 |
| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 20, 2010 |
| 70 | Windtalkers (2002) - Jan 20, 2010 |
| 50 | Event Horizon (1997) - Jan 20, 2010 |
| 40 | Eyes Wide Shut (1999) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |