![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
timaras | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2012
Location: London, UK
|

| 70 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Feb 04, 2012 |
| 60 | Shakespeare in Love (1998) - Feb 04, 2012 |
| 40 | Shanghai Noon (2000) - Feb 04, 2012 |
| 60 | Magnolia (1999) - Feb 04, 2012 |
| 85 | Lord of War (2005) - Feb 04, 2012 |
| 40 | Alice in Wonderland (2010) - Feb 04, 2012 |
| 40 | Ocean's Thirteen (2007) - Feb 04, 2012 |
| 80 | Black Swan (2010) - Feb 04, 2012 |
| 40 | Entrapment (1999) - Feb 04, 2012 |
| 60 | Casablanca (1942) - Feb 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |