Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
timdwink
Movie Buff - 261 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: Chicago, Illinois, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
87 Wedding Crashers (2005) - Oct 17, 2007
73 Crocodile Dundee II (1988) - Oct 17, 2007
84 Ghostbusters (1984) - Oct 17, 2007
80 Big Daddy (1999) - Oct 17, 2007
90 Good Will Hunting (1997) - Oct 17, 2007
70 The Mummy (1999) - Oct 17, 2007
78 Fantastic Four (2005) - Oct 17, 2007
94 The NeverEnding Story (1984) - Oct 17, 2007
80 The Meaning of Life (1983) - Oct 17, 2007
45 Under Siege (1992) - Oct 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with timdwink. Why not go rank more films, then come back and check it out again?