![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
timenem | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2009
Location: Germany
|

| 98 | Léon: The Professional (1994) - Nov 09, 2009 |
| 98 | L.A. Confidential (1997) - Nov 09, 2009 |
| 96 | The Usual Suspects (1995) - Nov 09, 2009 |
| 97 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Nov 09, 2009 |
| 94 | Martyrs (2008) - Nov 09, 2009 |
| 40 | Transformers (2007) - Nov 09, 2009 |
| 96 | Watchmen (2009) - Nov 09, 2009 |
| 97 | Sin City (2005) - Nov 09, 2009 |
| 94 | Scarface (1983) - Nov 09, 2009 |
| 97 | Seven (1995) - Nov 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |