![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
timm_mccoy | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 18, 2009 |
| 85 | A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Top Gun (1986) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Rent (2005) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Casino Royale (2006) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Wedding Crashers (2005) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Clueless (1995) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |