![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
timpenn | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2010
Location: USA
|

| 80 | The Last of the Mohicans (1992) - Apr 10, 2010 |
| 78 | Stranger Than Fiction (2006) - Apr 10, 2010 |
| 69 | In the Line of Fire (1993) - Apr 10, 2010 |
| 79 | The Pianist (2002) - Apr 10, 2010 |
| 77 | Superbad (2007) - Apr 10, 2010 |
| 68 | Titanic (1997) - Apr 10, 2010 |
| 85 | Groundhog Day (1993) - Apr 10, 2010 |
| 90 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 10, 2010 |
| 70 | Philadelphia (1993) - Apr 10, 2010 |
| 71 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Apr 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |