![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
timrobishaw | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2009
Location: Sydney, NSW, Australia
|

| 85 | Amélie (2001) - Oct 04, 2009 |
| 65 | Batman (1966) - Oct 04, 2009 |
| 65 | Clerks II (2006) - Oct 04, 2009 |
| 55 | The Devil's Rejects (2005) - Oct 04, 2009 |
| 70 | Rope (1948) - Oct 04, 2009 |
| 85 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 04, 2009 |
| 75 | In the Line of Fire (1993) - Oct 04, 2009 |
| 80 | Barton Fink (1991) - Oct 04, 2009 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Oct 04, 2009 |
| 30 | The Rules of Attraction (2002) - Oct 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |