Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
timyjl
Movie Buff - 298 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Mr. Holland's Opus (1995) - Jul 27, 2008
75 The French Connection (1971) - Jul 27, 2008
80 Driving Miss Daisy (1989) - Jul 27, 2008
85 Grosse Pointe Blank (1997) - Jul 27, 2008
70 Tron (1982) - Jul 27, 2008
80 The Abyss (1989) - Jul 27, 2008
75 Bowling for Columbine (2002) - Jul 27, 2008
80 Crimson Tide (1995) - Jul 27, 2008
70 The New World (2005) - Jul 27, 2008
75 The Weather Man (2005) - Jul 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with timyjl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?