![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tina4822 | |
![]() |
Movie Buff - 384 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Jack (1996) - Mar 23, 2007 |
| 87 | Cellular (2004) - Mar 23, 2007 |
| 82 | Joy Ride (2001) - Mar 23, 2007 |
| 70 | Just Like Heaven (2005) - Mar 23, 2007 |
| 72 | Speed (1994) - Mar 23, 2007 |
| 86 | Twister (1996) - Mar 23, 2007 |
| 40 | Michael (1996) - Mar 23, 2007 |
| 69 | Sense and Sensibility (1995) - Mar 23, 2007 |
| 70 | Striptease (1996) - Mar 23, 2007 |
| 78 | Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Mar 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |