![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tincho_mg | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2010
Location: Argentina
|

| 80 | The Saint (1997) - Nov 25, 2010 |
| 95 | The Usual Suspects (1995) - Nov 25, 2010 |
| 80 | Crank: High Voltage (2009) - Nov 25, 2010 |
| 80 | Lethal Weapon 2 (1989) - Nov 25, 2010 |
| 55 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Nov 25, 2010 |
| 70 | I, Robot (2004) - Nov 25, 2010 |
| 87 | Apocalypse Now (1979) - Nov 25, 2010 |
| 80 | Before Sunrise (1995) - Nov 25, 2010 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Nov 25, 2010 |
| 90 | The Hunt for Red October (1990) - Nov 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |