![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tinlids | |
![]() |
Cinema Addict - 1257 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: Sydney, Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 66 | Requiem for a Dream (2000) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Jul 19, 2009 |
| 68 | Taken (2009) - Jul 19, 2009 |
| 72 | Wonder Boys (2000) - Jul 19, 2009 |
| 69 | Night of the Living Dead (1968) - Jul 19, 2009 |
| 74 | The Proposition (2005) - Jul 19, 2009 |
| 88 | Watchmen (2009) - Jul 19, 2009 |
| 86 | WALL·E (2008) - Jul 19, 2009 |
| 68 | Slumdog Millionaire (2008) - Jul 19, 2009 |
| 82 | Manhattan (1979) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |