tinteardrop

tinteardrop
Movie Buff - 271 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 46% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 15 May 2013
100 99% La Jetée (1962) - Rated 15 May 2013
30 5% Nine Months (1995) - Rated 04 May 2013
80 87% Food, Inc. (2008) - Rated 04 May 2013
40 16% Batman Begins (2005) - Rated 04 May 2013
80 87% Diabolique (1955) - Rated 04 May 2013
30 5% Orange County (2002) - Rated 02 May 2013
80 87% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 02 May 2013
80 87% Tropic Thunder (2008) - Rated 02 May 2013
80 87% Manhattan (1979) - Rated 02 May 2013