![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tipkin | |
![]() |
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Let the Right One In (2008) - Apr 12, 2009 |
| 9 | Never Talk to Strangers (1995) - Mar 19, 2009 |
| 89 | 71 Fragments of a Chronology of Chance (1994) - Mar 18, 2009 |
| 40 | Teorema (1968) - Mar 01, 2009 |
| 77 | Le Fils de l'épicier (2007) - Feb 05, 2009 |
| 69 | Step Brothers (2008) - Feb 05, 2009 |
| 68 | Presumed Innocent (1990) - Feb 05, 2009 |
| 87 | The Bad Seed (1956) - Feb 05, 2009 |
| 56 | Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2007) - Jan 04, 2009 |
| 86 | The Son (2002) - Jan 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |