![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tiucoca | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2011
Location: Santa Maria, Rio Grande do Sul, Brazil
|
|
Bio: Comunista malvado comedor de criancinhas.
| |

| 72 | Benny's Video (1992) - Jun 16, 2011 |
| 84 | Meu Nome Não é Johnny (2008) - Mar 27, 2011 |
| 55 | The Blue Lagoon (1980) - Mar 12, 2011 |
| 84 | Saw (2003) - Feb 26, 2011 |
| 85 | District 9 (2009) - Feb 25, 2011 |
| 84 | The Dark Knight (2008) - Feb 25, 2011 |
| 67 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Feb 25, 2011 |
| 85 | Scarface (1983) - Feb 25, 2011 |
| 88 | Kick-Ass (2010) - Feb 24, 2011 |
| 82 | The Omen (1976) - Feb 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |