tj001

tj001
Movie Buff - 316 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2012
Location: Surrey, BC, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90% Life of Pi (2012) - Rated 08 Dec 2012
71% Argo (2012) - Rated 08 Dec 2012
48% 50 First Dates (2004) - Rated 10 Apr 2012
71% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 10 Apr 2012
20% Planet of the Apes (2001) - Rated 10 Apr 2012
71% M (1931) - Rated 10 Apr 2012
90% The Apartment (1996) - Rated 20 Mar 2012
71% Little Children (2006) - Rated 20 Mar 2012
48% Zombieland (2009) - Rated 08 Mar 2012
71% Cast Away (2000) - Rated 08 Mar 2012