tkbader

tkbader
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 18% A History of Violence (2005) - Rated 12 Nov 2007
85 86% GoldenEye (1995) - Rated 12 Nov 2007
65 28% Domino (2005) - Rated 12 Nov 2007
60 18% Transporter 2 (2005) - Rated 12 Nov 2007
85 86% 28 Days Later (2002) - Rated 12 Nov 2007
70 41% Eraser (1996) - Rated 12 Nov 2007
80 72% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 12 Nov 2007
80 72% Red Dragon (2002) - Rated 12 Nov 2007
50 8% Paycheck (2003) - Rated 12 Nov 2007
80 72% The Last Samurai (2003) - Rated 12 Nov 2007