![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tlaudal | |
![]() |
Film Freak - 816 Films Ranked
Member Since: May 8, 2012
Location: Sliema, Malta
|

| 28 T1 | Safety Not Guaranteed (2012) - Oct 20, 2012 |
| 57 T6 | Prometheus (2012) - Sep 17, 2012 |
| 18 T1 | Men in Black III (2012) - Sep 17, 2012 |
| 58 T6 | The Bourne Legacy (2012) - Sep 17, 2012 |
| 46 T4 | We Own the Night (2007) - Sep 17, 2012 |
| 54 T5 | Sniper: Reloaded (2011) - Sep 05, 2012 |
| 48 T5 | Safe (2012) - Aug 26, 2012 |
| 39 T3 | The Perfect Host (2010) - Aug 26, 2012 |
| 57 T6 | Margin Call (2011) - Aug 21, 2012 |
| 31 T2 | The Dictator (2012) - Aug 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,064,000 Movie Rankings and Counting... |