![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tlh1907 | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2009
Location: konya, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Apr 09, 2009 |
| 85 | Oldboy (2003) - Apr 09, 2009 |
| 60 | 8 Mile (2002) - Apr 09, 2009 |
| 70 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Apr 09, 2009 |
| 80 | Madagascar (2005) - Apr 09, 2009 |
| 75 | Unbreakable (2000) - Apr 09, 2009 |
| 75 | Monster (2003) - Apr 09, 2009 |
| 80 | Die Hard 2 (1990) - Apr 09, 2009 |
| 85 | King Arthur (2004) - Apr 09, 2009 |
| 70 | Problem Child (1990) - Apr 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |