![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tliu42 | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2009
|

| 80 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Aug 22, 2009 |
| 80 | I, Robot (2004) - Aug 22, 2009 |
| 78 | Happy Feet (2006) - Aug 22, 2009 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 22, 2009 |
| 88 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 22, 2009 |
| 84 | House of Flying Daggers (2004) - Aug 22, 2009 |
| 86 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 22, 2009 |
| 80 | Aladdin and the King of Thieves (1995) - Aug 22, 2009 |
| 78 | Into the Wild (2007) - Aug 22, 2009 |
| 83 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |