![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tln | |
![]() |
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2008
Location: Italy
|
| 89 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jul 03, 2008 |
| 85 | The Shining (1980) - Jul 03, 2008 |
| 85 | Into the Wild (2007) - Jul 03, 2008 |
| 75 | Letters from Iwo Jima (2006) - Jul 03, 2008 |
| 71 | Together (2000) - Jul 03, 2008 |
| 77 | Funny Games (1997) - Jul 03, 2008 |
| 87 | Aliens (1986) - Jul 03, 2008 |
| 71 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Jul 03, 2008 |
| 72 | Swallowtail (1996) - Jul 03, 2008 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Jul 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |