tmccallum

tmccallum
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 66% Braveheart (1995) - Rated 11 Jul 2014
74 57% Hour of the Wolf (1968) - Rated 11 Jul 2014
74 57% Gladiator (2000) - Rated 11 Jul 2014
81 82% In Bruges (2008) - Rated 11 Jul 2014
81 82% The Truman Show (1998) - Rated 11 Jul 2014
70 43% The Island (2005) - Rated 11 Jul 2014
72 50% Being John Malkovich (1999) - Rated 11 Jul 2014
44 5% The Virgin Suicides (2000) - Rated 11 Jul 2014
83 86% Cinema Paradiso (1988) - Rated 11 Jul 2014
50 10% Blade Runner (1982) - Rated 11 Jul 2014