![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tmd50up | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2008
Location: USA
|

| 97 | The Usual Suspects (1995) - Jun 29, 2008 |
| 95 | Sleeper (1973) - Jun 29, 2008 |
| 92 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Jun 29, 2008 |
| 95 | Trainspotting (1996) - Jun 29, 2008 |
| 85 | New Jack City (1991) - Jun 29, 2008 |
| 95 | Pleasantville (1998) - Jun 29, 2008 |
| 100 | Jackie Brown (1997) - Jun 29, 2008 |
| 85 | The Object of My Affection (1998) - Jun 29, 2008 |
| 90 | The Big Sleep (1946) - Jun 29, 2008 |
| 50 | Live and Let Die (1973) - Jun 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |