![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tmichael | |
![]() |
Movie Buff - 365 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2011
Location: Las Vegas, Nevada, USA
|

| 60 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Aug 20, 2011 |
| 55 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Aug 20, 2011 |
| 40 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Aug 20, 2011 |
| 40 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Aug 20, 2011 |
| 50 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 20, 2011 |
| 45 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 20, 2011 |
| 40 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 20, 2011 |
| 50 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 20, 2011 |
| 60 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Aug 20, 2011 |
| 80 | Face/Off (1997) - Aug 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |