![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tnchick410 | |
![]() |
Movie Buff - 250 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2006
Location: USA
|
|
Bio: I live in the Memphis, TN area. I enjoy live music and movies.
| |

| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 10 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 30 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |