Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tny
Movie Buff - 371 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2007
Location: Slovakia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 Aliens (1986) - Sep 20, 2011
95 Dívka na kosteti (1972) - Sep 20, 2011
98 Three Veterans (1984) - Sep 20, 2011
87 Burning Palms (2010) - Jun 24, 2011
81 Rio (2011) - Jun 24, 2011
95 Lemonade Joe (1964) - Apr 14, 2011
63 Battle: Los Angeles (2011) - Apr 14, 2011
74 Sucker Punch (2011) - Apr 14, 2011
97 Coraline (2009) - Feb 24, 2011
75 Grown Ups (2010) - Sep 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tny. Why not go rank more films, then come back and check it out again?