![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tobay | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
|

| 79 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Antitrust (2001) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Bio-Dome (1996) - Aug 13, 2007 |
| 72 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Clerks (1994) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Con Air (1997) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Cop Land (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Cursed (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |