![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
todd.bing | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 15 | Cliffhanger (1993) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Untouchables (1987) - Aug 18, 2009 |
| 55 | The Abyss (1989) - Aug 18, 2009 |
| 5 | Days of Thunder (1990) - Aug 18, 2009 |
| 55 | Sixteen Candles (1984) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Finding Neverland (2004) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Shrek (2001) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Baseketball (1998) - Aug 18, 2009 |
| 66 | Tomorrow Never Dies (1997) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Mars Attacks! (1996) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |