![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
toddnick | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2006
Location: USA
|

| 89 | All About Eve (1950) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Straight Story (1999) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Matrix (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Before Sunrise (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | His Girl Friday (1940) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Jules and Jim (1962) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Annie Hall (1977) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Upside of Anger (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Three Colors: Red (1994) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |