Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
todwarfare
Movie Buff - 434 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
73 The Constant Gardener (2005) - Sep 09, 2009
66 The Warriors (1979) - Sep 03, 2009
74 The Meaning of Life (1983) - Sep 03, 2009
65 Smokin' Aces (2007) - Sep 03, 2009
67 Videodrome (1983) - Sep 03, 2009
70 The Way of the Gun (2000) - Sep 03, 2009
72 Man Bites Dog (1992) - Sep 03, 2009
73 Munich (2005) - Aug 28, 2009
71 Layer Cake (2004) - Aug 28, 2009
64 Iron Man (2008) - Aug 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with todwarfare. Why not go rank more films, then come back and check it out again?