![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tofi | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: May 19, 2011
|

| 30 | The Hunger Games (2012) - Apr 01, 2012 |
| 90 | The Godfather: Part III (1990) - Nov 11, 2011 |
| 91 | The Rainmaker (1997) - Nov 11, 2011 |
| 89 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Nov 11, 2011 |
| 89 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 11, 2011 |
| 70 | Invictus (2009) - Nov 11, 2011 |
| 88 | Good Will Hunting (1997) - Nov 11, 2011 |
| 75 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Nov 11, 2011 |
| 75 | The Truman Show (1998) - Nov 11, 2011 |
| 100 | Drive (2011) - Nov 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |