![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
toiler | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2010
Location: Canada
|

| 100 | Margin Call (2011) - Jan 09, 2012 |
| 99 | Moneyball (2011) - Jan 09, 2012 |
| 99 | The Boys from Brazil (1978) - Jan 09, 2012 |
| 65 | 50/50 (2011) - Jan 09, 2012 |
| 100 | The Guard (2011) - Jan 09, 2012 |
| 100 | Drive (2011) - Oct 15, 2011 |
| 99 | The Town (2010) - Sep 18, 2011 |
| 2 | The Way We Were (1973) - Sep 17, 2011 |
| 21 | Jaws (1975) - Sep 17, 2011 |
| 79 | Paul (2011) - Sep 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |