tolbooy

tolbooy
Film Freak - 914 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2013
Location: İstanbul, Türkiye, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: movies, always good movies...

more Recent Ratings

88 97% Gülen gözler (1977) - Rated 20 Nov 2017
85 93% Contratiempo (2016) - Rated 20 Nov 2017
82 85% BPM (Beats Per Minute) (2017) - Rated 03 Oct 2017
40 3% Submergence (2017) - Rated 03 Oct 2017
88 97% Get Out (2017) - Rated 03 Oct 2017
50 6% King of New York (1990) - Rated 03 Oct 2017
81 82% Night on Earth (1991) - Rated 03 Oct 2017
79 71% The Crow (1994) - Rated 03 Oct 2017
40 3% Ghost in the Shell (2017) - Rated 03 Oct 2017
80 77% Ghost in the Shell (1995) - Rated 03 Oct 2017