tolgahanb

tolgahanb
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2014
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 64% Django Unchained (2012) - Rated 16 Jan 2014
81 79% Carlin at Carnegie (1982) - Rated 16 Jan 2014
72 37% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 16 Jan 2014
76 54% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 16 Jan 2014
77 60% Munich (2005) - Rated 16 Jan 2014
79 68% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 16 Jan 2014
71 32% The Social Network (2010) - Rated 16 Jan 2014
81 79% A Separation (2011) - Rated 16 Jan 2014
72 37% The Book of Eli (2010) - Rated 16 Jan 2014
83 86% The Godfather (1972) - Rated 16 Jan 2014