![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tomjihad | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 30 | United 93 (2006) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Legends of the Fall (1994) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Rush Hour (1998) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Juno (2007) - Jul 19, 2009 |
| 78 | Hackers (1995) - Jul 19, 2009 |
| 50 | Quantum of Solace (2008) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Ghost (1990) - Jul 19, 2009 |
| 80 | American Pie 2 (2001) - Jul 19, 2009 |
| 90 | There's Something About Mary (1998) - Jul 19, 2009 |
| 88 | Back to the Future (1985) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |