tommyv03

tommyv03
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2012
Location: Pittsburgh, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 57% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 09 Jul 2012
89 73% Crash (2005) - Rated 09 Jul 2012
90 79% The Color of Money (1986) - Rated 09 Jul 2012
85 42% Collateral (2004) - Rated 09 Jul 2012
82 25% Cold Mountain (2003) - Rated 09 Jul 2012
98 96% A Clockwork Orange (1971) - Rated 09 Jul 2012
87 57% Clerks II (2006) - Rated 09 Jul 2012
88 66% Clerks (1994) - Rated 09 Jul 2012
85 42% City of Men (2007) - Rated 09 Jul 2012
98 96% City of God (2002) - Rated 09 Jul 2012