tom_servo

tomservo_ii
Movie Buff - 295 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 64% The Thing (1982) - Rated 06 Mar 2012
44 11% Mystery Men (1999) - Rated 06 Mar 2012
77 37% Air Force One (1997) - Rated 06 Mar 2012
79 40% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 06 Mar 2012
89 70% The Good, the Bad, the Weird (2008) - Rated 06 Mar 2012
83 52% Children of Men (2006) - Rated 06 Mar 2012
88 67% Dawn of the Dead (1978) - Rated 06 Mar 2012
84 57% Thank You for Smoking (2006) - Rated 06 Mar 2012
85 59% Ghostbusters (1984) - Rated 06 Mar 2012
83 52% Speed Racer (2008) - Rated 06 Mar 2012