![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tomstriker80 | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2010
Location: san, fl, USA
|

| 85 | Samurai III: Duel at Ganryu Island (1956) - Nov 29, 2010 |
| 90 | Paranormal Activity 2 (2010) - Nov 29, 2010 |
| 100 | The Social Network (2010) - Nov 29, 2010 |
| 100 | Blazing Saddles (1974) - Nov 29, 2010 |
| 55 | Cast Away (2000) - Nov 29, 2010 |
| 5 | Sister Act (1992) - Nov 29, 2010 |
| 80 | Red Dragon (2002) - Nov 29, 2010 |
| 100 | The Butterfly Effect (2004) - Nov 29, 2010 |
| 90 | Big Daddy (1999) - Nov 29, 2010 |
| 95 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Nov 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |