tomy_90

tomy90
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2008
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 92% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 05 Feb 2008
98 92% Coach Carter (2005) - Rated 05 Feb 2008
99 96% I Am Legend (2007) - Rated 05 Feb 2008
100 98% Gladiator (2000) - Rated 05 Feb 2008
100 98% 300 (2007) - Rated 05 Feb 2008
50 3% Cloverfield (2008) - Rated 05 Feb 2008
96 85% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 05 Feb 2008
85 45% Robots (2005) - Rated 05 Feb 2008
90 74% I, Robot (2004) - Rated 05 Feb 2008
85 45% Baseketball (1998) - Rated 05 Feb 2008