![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tonhocean | |
![]() |
Movie Buff - 369 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2008
Location: Salvador, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Le Gamin au vélo (2011) - Jan 08, 2012 |
| 82 | Black Swan (2010) - Nov 12, 2011 |
| 50 | Death Race 2 (2010) - Nov 08, 2011 |
| 88 | The Man Who Wasn't There (2001) - Nov 07, 2011 |
| 86 | Burn After Reading (2008) - Nov 04, 2011 |
| 86 | My Name Is Nobody (1973) - Nov 02, 2011 |
| 90 | Grave of the Fireflies (1988) - Oct 09, 2011 |
| 35 | Fast Five (2011) - Oct 09, 2011 |
| 90 | The Silence (1963) - Sep 05, 2011 |
| 48 | Splice (2010) - Aug 14, 2011 |
| Directors | David Lynch Alain Resnais |
| Writers | David Lynch |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |