toolman87

toolman87
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% House of Wax (2005) - Rated 19 Mar 2013
85 59% Shaun of the Dead (2004) - Rated 19 Mar 2013
50 13% The Village (2004) - Rated 19 Mar 2013
30 5% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 19 Mar 2013
75 38% The Devil's Rejects (2005) - Rated 19 Mar 2013
80 48% The Ring (2002) - Rated 19 Mar 2013
85 59% The Descent (2005) - Rated 19 Mar 2013
60 17% Cloverfield (2008) - Rated 19 Mar 2013
70 28% The Blair Witch Project (1999) - Rated 19 Mar 2013
90 78% Martyrs (2008) - Rated 19 Mar 2013