![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
top-shape | |
![]() |
Film Freak - 694 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2010
Location: Canada
|

| 75 | Raging Phoenix (2009) - Aug 08, 2010 |
| 75 | Hardware (1990) - Aug 08, 2010 |
| 85 | Breaking the Waves (1996) - Aug 08, 2010 |
| 85 | Tres días (2008) - Aug 07, 2010 |
| 75 | Le Silence de Lorna (2008) - Aug 07, 2010 |
| 80 | Once (2007) - Aug 06, 2010 |
| 50 | The Man in the Iron Mask (1998) - Aug 04, 2010 |
| 75 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 04, 2010 |
| 80 | Battle Royale (2000) - Aug 04, 2010 |
| 70 | The Hunting Party (1971) - Aug 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |