![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
toppskaarer | |
![]() |
Movie Buff - 269 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2008
Location: bodø, Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Desperate Hours (1990) - Dec 11, 2008 |
| 50 | The Efficiency Expert (1992) - Dec 11, 2008 |
| 94 | Dracula (1992) - Dec 11, 2008 |
| 50 | The Trial (1993) - Dec 11, 2008 |
| 84 | Legends of the Fall (1994) - Dec 11, 2008 |
| 84 | Meet Joe Black (1998) - Dec 11, 2008 |
| 83 | The Mask of Zorro (1998) - Dec 11, 2008 |
| 84 | Hannibal (2001) - Dec 11, 2008 |
| 94 | Red Dragon (2002) - Dec 11, 2008 |
| 35 | Bad Company (2002) - Dec 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |