![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
topsocket | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Lost in Translation (2003) - Jan 11, 2008 |
| 60 | Liar Liar (1997) - Jan 11, 2008 |
| 30 | Godzilla (1998) - Jan 11, 2008 |
| 70 | Minority Report (2002) - Jan 11, 2008 |
| 60 | Live and Let Die (1973) - Jan 11, 2008 |
| 40 | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Jan 11, 2008 |
| 70 | Gremlins (1984) - Jan 11, 2008 |
| 60 | Stepmom (1998) - Jan 11, 2008 |
| 50 | Out of Sight (1998) - Jan 11, 2008 |
| 65 | Armageddon (1998) - Jan 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |