![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
toronto | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2007
Location: Canada
|

| 100 | Schindler's List (1993) - Apr 14, 2007 |
| 75 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Apr 12, 2007 |
| 80 | Animal Farm (1999) - Apr 12, 2007 |
| 78 | The Last Samurai (2003) - Apr 12, 2007 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Apr 12, 2007 |
| 85 | Cast Away (2000) - Apr 12, 2007 |
| 75 | The Matrix Revolutions (2003) - Apr 12, 2007 |
| 95 | The Matrix (1999) - Apr 12, 2007 |
| 35 | Scary Movie 4 (2006) - Apr 12, 2007 |
| 60 | Scary Movie (2000) - Apr 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |