![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
toshi | |
![]() |
Film Freak - 513 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2011
Location: Turkey
|

| 75 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 27, 2012 |
| 80 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Apr 21, 2012 |
| 85 | Titanic (1997) - Apr 13, 2012 |
| 75 | The Book of Eli (2010) - Apr 01, 2012 |
| 75 | Cassandra's Dream (2007) - Mar 25, 2012 |
| 75 | Cars 2 (2011) - Mar 23, 2012 |
| 80 | When Harry Met Sally... (1989) - Mar 21, 2012 |
| 75 | The Guard (2011) - Mar 16, 2012 |
| 85 | Midnight in Paris (2011) - Mar 11, 2012 |
| 80 | 50/50 (2011) - Mar 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |