![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tousign1 | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2010
Location: USA
|

| 92 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Dec 02, 2010 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Dec 02, 2010 |
| 100 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 02, 2010 |
| 100 | American History X (1998) - Dec 02, 2010 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Dec 02, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 02, 2010 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Dec 02, 2010 |
| 70 | The Devil Wears Prada (2006) - Dec 02, 2010 |
| 80 | Being John Malkovich (1999) - Dec 02, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |