tozzgur

tozzgur
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2012
Location: ?zmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 74% The Dark Knight (2008) - Rated 02 Oct 2012
97 70% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 Oct 2012
80 21% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 02 Oct 2012
94 57% The Artist (2011) - Rated 02 Oct 2012
100 88% Natural Born Killers (1994) - Rated 02 Oct 2012
100 88% The Shining (1980) - Rated 02 Oct 2012
96 67% No Country for Old Men (2007) - Rated 02 Oct 2012
100 88% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 02 Oct 2012
95 62% Ocean's Eleven (2001) - Rated 02 Oct 2012
90 44% The Skin I Live In (2011) - Rated 02 Oct 2012