![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tracertong | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Prestige (2006) - Jul 27, 2009 |
| 94 | Bloodsport (1988) - Jul 27, 2009 |
| 93 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jul 27, 2009 |
| 40 | Proof (2005) - Jul 27, 2009 |
| 92 | Seven Samurai (1954) - Jul 27, 2009 |
| 40 | Face/Off (1997) - Jul 27, 2009 |
| 75 | Blood Diamond (2006) - Jul 27, 2009 |
| 77 | The Boondock Saints (1999) - Jul 27, 2009 |
| 69 | Seven (1995) - Jul 27, 2009 |
| 75 | Snakes on a Plane (2006) - Jul 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |